Clatuu
Nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej za pomocą niskiej temperatury


Dlaczego CLATUU?

Nieinwazyjny zabieg
Clatuu wykorzystuje sprawdzona metodę chłodzenia skierowana na podskórna warstwę tłuszczu. Nie ma potrzeby stosowania środków znieczulających, ponieważ poziom bólu jest minimalny dzięki niskiej temperaturze.

Naturalne kształtowanie i konturowanie ciała
Naturalne podejście do osiągniecia efektywnego kształtowania i konturowania ciała, polegające na wywołaniu apoptozy w celu zniszczenia komórek tłuszczowych.

Sprawdzona technologia
Badania kliniczne dostarczają dowodów na redukcje tłuszczu poprzez atakowanie komórek tłuszczowych w podskórnej warstwie tkanki tłuszczowej za pomocą technologii chłodzenia.

Szybsze i bardziej komfortowe zabiegi
Clatuu zostało wyposażone w dwa aplikatory które można używać osobno, na tych samych lub na różnych partiach ciała jednocześnie. Zabieg jest 2 razy szybszy i 2 razy wygodniejszy, zarówno dla pacjenta, jak i dla lekarza.


Dostosowane aplikatory
Aplikator skrzydłowy do pokrycia większych obszarów ciała i aplikator płaski do mniejszych partii.


 
Technologia

Technologia chłodzenia 360°

Aplikatory dostarczają energii chłodzącej z zaawansowanymi możliwościami ssącymi, w celu uzyskania dokładnego i równomiernego pokrycia obszaru poddawanego zabiegowi.
Innowacyjne udoskonalenia
Udoskonalony aplikator daje więcej możliwości dzięki lepszej sile ssania i specjalnej konstrukcji. Dzięki tym ulepszeniom aplikator z łatwością pokrywa większe obszary ciała i dociera do trudno dostępnych miejsc.


Mechanizm

Trend polegający na podgrzewaniu i roztapianiu stosowany w zabiegach nieinwazyjnych został postawiony w opozycji do podejścia polegającego na chłodzeniu i wymrażaniu, jako sposobie na pozbycie się niechcianego tłuszczu. Badania naukowe dowodzą, ze dostarczenie energii chłodzącej o temperaturze -9°C do podskórnej warstwy tłuszczu wywołuje apoptoze. Udowodniono, że apoptoza programuje śmierć komórek, szczególnie w strukturach organizmów wielokomórkowych. Biochemiczne zmiany zachodzące podczas tego procesu prowadza do zmiany cech komórek tłuszczowych powodując ich naturalna śmierć i usuniecie z ciała.
Obszary zabiegowe


Zdjęcia przed i po zabiegu


zadaj pytanie

sprawdź w jakich gabinetach możesz wykonać ten zabieg
Facebook
Instagram