o nas

BOGDANI Dermatologia jest  firmą działającą na rynku medycyny estetycznej od 2004 roku. Dostarczamy do klinik i gabinetów medycznych specjalistyczny sprzęt na najwyższym światowym poziomie.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce takich uznanych marek jak: CUTERA, VENUS CONCEPT, CLASSYS, CLUEDERM,  SHENB, ENERGIST , CANFIELD i SOLTA MEDICAL. W naszej ofercie znajdują się najwyższej klasy lasery oraz urządzenia mające szerokie zastosowanie w dermatologii i medycynie estetycznej. Dzięki nim pacjenci mogą bezpiecznie i profesjonalnie zniwelować oznaki starzenia, dokonać nieinwazyjnego liftingu twarzy i całego ciała, pozbyć się blizn, zbędnych fałdów tłuszczu i nadać figurze wymarzony kształt.

Firma wciąż intensywnie się rozwija. W roku 2017 poszerzyliśmy naszą działalność o jedną z najpopularniejszych na amerykańskim rynku dermokosmetyków markę OBAGI MEDICAL.

W 2018 roku nawiązaliśmy współpracę z angielską marką Medik8 produkującą najwyższej jakości kosmetyki do pielęgnacji skóry.

Misją naszej firmy,  jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, zaspokajających potrzeby i oczekiwania naszych klientów oraz zapewnianie sprawnej obsługi w zakresie dostaw, szkoleń, asysty technicznej i wsparcia marketingowego.

Naszym celem jest zdrowie i piękno, dlatego współpracujemy wyłącznie z zaufanymi gabinetami i klinikami.
Facebook
Instagram