TITAN


Titan to pierwsze na świecie zastosowanie światła w celu uzyskania bardziej napiętej i elastycznej skóry. Titan podgrzewa skórę, stymulując wzrost kolagenu, przy równoczesnym, ciągłym chłodzeniu zintegrowanemu w rączce zabiegowej. Rezultatem jest zwarta, młodo wyglądająca skóra.
  • Bezpieczny, komfortowy, nieinwazyjny
  • Zastosowanie na luźną i zbędną skórę całego ciała
  • Stymulacja długotrwałej odnowy kolagenu
  • Ciągłe chłodzenie skóry podczas zabiegu
  • Brak części zużywalnych zamiennych- niskie koszty eksploatacji

JAK DZIAŁA TITAN FIRMY CUTERA?


Titan wykorzystuje bezpieczne światło podczerwone do podgrzania skóry właściwej głęboko pod naskórkiem. Powoduje to natychmiastowe obkurczenie włókien kolagenowych, w wyniku czego skóra staje się bardziej napięta. Podczas zabiegu powierzchnia skóry chroniona jest poprzez ciągłe chłodzenie zintegrowane w rączce zabiegowej. Wzrost nowego kolagenu jest postępujący i prowadzi do zwiększenia napięcia i elastyczności skóry, jak również wygładzenia zmarszczek.


 
Co wyróżnia Titan od innych zabiegów?
Titan wykorzystuje energię światła, ponieważ gwarantuje ona bardziej jednolitą dystrybucję energii cieplnej dostarczanej do skóry w porównaniu z innymi urządzeniami opartymi np. na technologii RF (radiofrekwencji).

Na które obszary ciała Titan działa najlepiej?
Titan przeznaczony jest na wszystkie obszary ciała, które wykazują luźną skórę. Szczególnie dobrze sprawdza się w napinaniu skóry wokół linii żuchwy, pod brodą i w obrębie podbródka, na brzuchu oraz na ramionach.  

Dla kogo przeznaczone są zabiegi Titan?

Technologia podgrzewania tkanki poniżej powierzchni skóry wykorzystana w urządzeniu Titan pozwala na leczenie wszystkich typów skóry, niezależnie od wieku pacjenta.

Ilu zabiegów będę potrzebował? 

U niektórych pacjentów bardzo dobre wyniki uzyskiwane są już po pierwszym zabiegu. Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów, liczbę i częstotliwość zabiegów Titan ustala lekarz prowadzący na podstawie oględzin stanu skóry pacjenta.

Co dzieje się po zabiegu? Skutki uboczne?
Bezpośrednio po zabiegu na obszarze zabiegowym może wystąpić delikatne zaczerwienienie i opuchlizna, które powinny ustąpić po kilku godzinach. Aby otrzymać pełne informacje na temat możliwych skutków ubocznych, należy skonsultować się z lekarzem.

Kiedy będą widoczne rezultaty?

U niektórych pacjentów rezultaty stają się widoczne bezpośrednio po zabiegu. Jednakże w większości przypadków rezultaty pojawiają się stopniowo przez kolejnych 6 miesięcy, w miarę wzrostu nowego kolagenu.

Jakie są odczucia podczas zabiegu?
Każdy impuls Titan powoduje krótkotrwałe odczucie gorąca. Wielu pacjentów poddaje się zabiegowi bez znieczulenia, które nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu i może być stosowane w celu poprawy komfortu pacjenta.

Czy zabieg Titan jest zabiegiem potwierdzonym badaniami?

Titan został starannie przetestowany w klinikach na całym świecie. Posiada certyfikaty uznające jego działania w Europie, Kanadzie i USA.


SPECYFIKACJA TECHNICZNA

zapytaj o szczegóły oferty

sprawdź w jakich gabinetach możesz wykonać ten zabieg

Facebook
Instagram