PROWAVE


PIERWSZE URZĄDZENIE Z PODCZERWIENIĄ, UMOŻLIWIAJĄCE DOSTOSOWANIE DŁUGOŚCI FAL PRZEZNACZONE DO USUWANIA OWŁOSIENIA.


Przed pojawieniem się laserów Nd:Yag 1064 nm trwałe usuwanie owłosienia dla wszystkich typów skóry nie było możliwe Pomimo dostępności dłuższych długości fal wielu  lekarzy w dalszym ciągu stosuje fale krótsze, szczególnie w przypadku pacjentów o jasnej karnacji i jasnych włosach. Właśnie z tego powodu ProWave 770 daje możliwość elastycznego doboru długości fal dla  fototypów skóry I-V.
Z ProWave 770 lekarze po raz pierwszy mają możliwość zoptymalizowania parametrów zabiegowych dla różnych fototypów skóry i rodzajów owłosienia – i to wszystko za pomocą jednej rączki zabiegowej. Dzięki trzem różnym trybom długości fal i szerokości impulsu możliwe są zabiegi przynoszące optymalne rezultaty.


Program A – najkrótsza długość fali i szerokość impulsu
Program B – średnia długość fali i szerokość impulsu
Program C – najdłuższa długość fali i szerokość impulsu
 
ZALETY ProWave 770
  • Możliwość dostosowania długości fal – długość fali i szerokość impulsu dostosowywane są przez kontrolowanie gęstości energii w celu optymalizacji efektów zabiegu dla fototypów skóry I-V, w jednej rączce zabiegowej.
  • Ekonomiczność– urządzenie cechuje niski koszt eksploatacji.
  • Szybkość zabiegów – przeciętny zabieg na plecy wynosi około 15 minut, a na całe nogi około 10 minut.
  • Brak konieczności znieczulania– podnosi komfort pacjenta i oszczędza czas przygotowania pacjenta i obsługi po zabiegu.

ZDJĘCIA PRZED I PO:
zapytaj o szczegóły oferty

sprawdź w jakich gabinetach możesz wykonać ten zabieg

Facebook
Instagram