SCIZER

Urządzenie służy do zwalczania większych depozytów tkanki tłuszczowej i najbardziej opornego cellulitu. SCIZER wykorzystuje najnowocześniejszą, zaawansowaną technologię wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej High Intensity Focused Ultrasound (HIFU). Podgrzewa ona wybrane partie skóry, co powoduje obkurczanie tkanki, natomiast dzięki prowokowaniu mikrouszkodzeń komórki rozpoczynają regenerację i produkcję zupełnie nowego kolagenu.Wbudowana, inteligentna technologia chłodzenia pozwala chronić skórę przed nadmierną ilością ciepła, a także przed koniecznością stosowania znieczulenia. Dzięki zastosowaniu tej technologii, powierzchnia skóry pozostaje chłodna, a odczucie bólu jest znacznie niższe, nawet gdy wykorzystujemy dwie głowic jednocześnie. Urządzenie zapewnia wygodę zarówno pacjentom, jak i operatorowi, a także gwarantuje efektywność, bezpieczeństwo i łatwość obsługi.


Dlaczego SCIZER?
Urządzenie SCIZER jest zaprojektowane w taki sposób, aby dostosować nieinwazyjna, skupiona wiązkę fal ultradźwiękowych w celu zniszczenia komórek tkanki tłuszczowej. Zabieg pomaga wyeliminować oporna tkankę tłuszczowa i wymodelować sylwetkę.Technologia jednolitego skanowania
SCIZER oddziałuje z fragmentem skóry o wielkości 46 mm x 46 mm, emitując wiązkę o absolutnym i jednorodnym widmie. Odpowiednie nasycenie całego obszaru osiąga się dzięki precyzyjnemu i równomiernemu rozpraszaniu energii ultradźwięku. Budowa głowicy jest symetryczna, zarówno jeśli chodzi o wielkość jak i emitowana energie, dzięki temu osiąga się jeszcze lepsza wydajność i rezultaty. Jest to innowacyjna technologia jednolitego skanowania.

Obszary poddawane zabiegowi
Kontrola tkanki tłuszczowej przed i po zabiegu

Poprawa stanu tkanki w badaniu histologicznym


Klinicznie udowodnione i udokumentowane rezultaty

Rezultaty leczenia SCIZER są wyraźnie widoczne bezpośrednio po zabiegu a następnie stopniowo pogłębiają się i polepszają w określonym przedziale czasu, aż do osiągniecia maksymalnego efektu końcowego. Dostarczona energia o częstotliwości 2MHz wnika na głębokość 9 mm lub 13 mm, bez dystrybucji ciepła na otaczające tkanki. Wyłącznie komórki tłuszczowe z leczonego obszaru są niszczone z wielka starannością.

SCIZER jest bezpieczna i skuteczna metoda redukcji tłuszczu, która zapewnia wszystkim użytkownikom najwyższy poziom satysfakcji z leczenia i efektu końcowego.


ZDJĘCIA „PRZED I PO” ZABIEGU


Facebook
Instagram