System VASERlipoSystem  VASERlipo jest precyzyjną, minimalnie inwazyjną technologią liposukcji umożliwiającą chirurgom wykonywanie szerokiego spektrum zabiegów modelujących różne obszary ciała. Cały zestaw umieszczono w jednym, łatwym w transporcie urządzeniu, które wymaga minimalnej ilości przestrzeni i zapewnia najlepsze rezultaty.

NOWE MOŻLIWOŚĆI DLA ROZWOJU TWOJEGO TALENTU: System VASERlipo umożliwia przeprowadzenie zarówno zabiegów precyzyjnego modelowania poprzez usuwanie niewielkich ilości tłuszczu, jak i szybkiego zmniejszania objętości tkanki tłuszczowej.

LEPSZE WYNIKI: Energia ultradźwięków chroni tkankę łączną i pozwala zachować żywotność komórek tłuszczowych. Zabieg  z wykorzystaniem systemu VASERlipo może zostać bez problemu wykonany w gabinecie lekarskim lub jako procedura ambulatoryjna w ośrodku chirurgicznym lub szpitalu.

CELEM SĄ NOWE RYNKI: VASERlipo może być stosowany u szerokiego grona pacjentów, w tym pacjentek po ciąży, na rosnącym rynku usług dla mężczyzn oraz osób oczekujących przeprowadzania zabiegu w trybie ambulatoryjnego bez narkozy lub oczekujących bardzo dokładnego sylwetki.VASERsmooth
 • Narzędzie do rzeźbienia ciała do systemu VASERlipo®.
  - Kompatybilny ze wzmacniaczem VASER® Pro.
 • Rękojeść VASERsmooth.
  - Ułatwia cięcia boczne przy użyciu sond, dostarczając do tkanki właściwą ilość energii.
 • Sondy VASERsmooth.
  - Zapewniają emulsyfikację powierzchownego tłuszczu i przecięcie stwardniałych pasm włóknistych, które mogłyby spowodować powstawanie zagłębień w skórze i nieregularności konturów.
 Sonda VASERsmooth
Rękojeść
 Sonda V VASERsmooth

VASER Hi Def ®
Nowy poziom rzeźbienia ciała

 • Zaawansowana technika możliwa dzięki technologiom VASERlipo® i VentX®.
 • Precyzyjne rzeźbienie ciała, na ogół u pacjentów z minimalną ilością tłuszczu.
 • Usuwanie tłuszczu wokół grup mięśniowych:
  - Mięśnie stają się wyraźniej zarysowane.
  - Wyrzeźbiona, atletyczna sylwetka.
 System VentX® to unikalne i precyzyjne połączenie jednostek pozwalających na infiltrację i odsysanie. Przeciwdziałająca urazom budowa kaniuli, możliwość kontroli i precyzyjnego doboru ciśnienia odsysania, uzyskania ciągłego odsysania przy zmniejszonym natężeniu hałasu pozwalają zachować żywotność tkanki tłuszczowej. Prostota doboru szybkości i kierunku infiltracji w połączeniu z akcesoriami do pobierania tkanki tłuszczowej. VentX i VASERlipo tworzą razem platformę typu "all-inclusive" pozwalająca na prowadzenie infiltracji, emulsyfikację i aspirację tłuszczu. Podczas projektowania uwzględniono potrzebę optymalizacji każdego etapu procedury modelowania sylwetki.

Kaniule o zbilansowanym układzie otworów zapewniają:
 • Minimalne rozrywanie macierzy tkankowej.
 • Maksymalną skuteczność i szybkość odsysania.
 • Minimalny obrzęk i zasinienia w okresie pooperacyjnym.
System PowerX® to urządzenie do liposukcji. Obrót podłączonej kaniuli o ustalony wcześniej  kąt i z założoną szybkością pozwala lekarzowi na szybkie usunięcie tkanki tłuszczowej wokół całego obwodu kaniuli, a nie tylko z okolic położonych nad nią i pod nią.
 • Konsola PowerX: Kompaktowa jednostka pozwalająca na wybór kąta obrotu kaniuli (90°, 180°, 360° i 720°) oraz szybkości jej obrotu (100, 180, 260, 340 i 420 obr./min).
 • Głowica PowerX: Lekka i ergonomiczna, ułatwia precyzyjne modelowanie. Elementy można poddawać sterylizacji w autoklawie, co dodatkowo ułatwia nieprzerwane użytkowanie i konserwację.
 • Kaniule PowerX: Różne rodzaje końcówek oraz ich średnice są dostępne w linii akcesoriów do liposukcji Origins™.Własne akcesoria do liposukcji Origins™ pomogą Państwu zmienić pracę w sztukę. Wśród produktów można znaleźć akcesoria do liposukcji i przeszczepiania tkanki tłuszczowej oraz wszechstronne systemy zbiorników na pobrany tłuszcz.Kompletny asortymentWyniki zabiegowe

Facebook
Instagram