ULTRAFORMER III

Nieinwazyjne konturowanie oraz lifting twarzy i ciała za pomocą ultradźwięków
Urządzenie służy do nieinwazyjnego ujędrniania skóry twarzy, szyi i ciała, które wykorzystuje technologię ultradźwięków  HIFU - High Intensity Focused Ultrasound, czyli wysokoenergetyczną falę ultradźwiękową, która selektywnie podgrzewa tkankę skórną. Wskutek wibracji fal dźwiękowych zwiększa się aktywność komórek skóry, pobudzając je do regeneracji  i wytworzenia nowego kolagenu. Ultradźwięki znalazły szerokie zastosowanie w medycynie dzięki swoim właściwościom diagnostycznym oraz terapeutycznym
JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Polega na przyłożeniu do skóry pacjenta  specjalnej głowicy, która emituje fale ultradźwiękowe wnikające w głąb tkanek. Dzięki możliwości kontroli głębokości działania fal można precyzyjnie wywoływać obkurczenie tkanek zarówno na powierzchownym, jak i głębokim poziomie (1,5 mm; 3,0 mm; 4,5 mm; 2 mm; 6,0 mm; 9,0 mm). 


 
 
Zabiegom może być poddana praktycznie każda część ciała. Zabieg nie wymaga żadnego znieczulenia, jednak w zależności od wrażliwości skóry może być zastosowane znieczulenie miejscowe w postaci kremu. Jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji, bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych zajęć. Dużą zaletą jest to, iż zabiegi można wykonywać przez cały rok.
 


 
OBSZARY PODDANE ZABIEGOM

TWARZ

APLIKATOR MF2 - OBSZARY
EFEKTY
Jeden zabieg wystarcza, aby osiągnąć zadowalające i długotrwałe rezultaty. Stopniowa poprawa jędrności skóry następuje po upływie ok. 2 miesięcy i utrzymuje się minimum 2 lata.

PRZECIWSKAZANIA:
  • ciąża
  • nowotwór
  • stan zapalny/zmiany skórne w miejscu wykonywania zabiegu
  • opryszczka w miejscu wykonywania zabiegu

ZDJĘCIA „PRZED I PO” ZABIEGU


zapytaj o szczegóły oferty

sprawdź w jakich gabinetach możesz wykonać ten zabieg

Facebook
Instagram