Venus Velocity


Venus Velocity™ to laser diodowy do depilacji o najwyższym standardzie skuteczności i bezpieczeństwa oferujący satysfakcjonujący zwrot z inwestycji. Jego niezrównana wszechstronność i łatwość stosowania idzie w parze z jeszcze szybszym, bardziej komfortowym oraz bezpiecznym dla każdego rodzaju skóry leczeniem.


Wszechstronność i wydajność


W diodowej technologii laserowej  krótsze długości fali przekładają się na zwiększoną absorpcję energii przez melaninę, co jest bezpieczne i skuteczne jedynie w przypadku jaśniejszej skóry. Chociaż dłuższe fale są bezpieczniejsze dla skóry ciemniejszej, to nie oferują podobnej skuteczności ze względu na niższy poziom absorpcji energii. Venus Velocity™ wykorzystuje falę o długości 800 nm, co gwarantuje optymalny balans pomiędzy wysoką absorpcją energii przez chromofory melaniny i głębokością penetracji skóry, dzięki czemu system jest skuteczny i efektywny w leczeniu każdego rodzaju skóry, w tym skóry opalonej. Doskonała wydajność Venus Velocity™ to również zasługa wysokiej gęstości energii urządzenia sięgającej 100 J/cm2 oraz wysokiego poziom mocy szczytowej 2400 W.
 
Ergonomiczny aplikator oferujący

Trzy różne rozmiary plamki

Prawdziwy wyznacznik unikalności Venus Velocity™ to możliwość stosowania trzech wymiennych końcówek o plamce różnej wielkości: dużej (7 cm2) średniej (3.5 cm2)oraz małej (1.7 cm2). W przeciwieństwie do innych urządzeń, które do uzyskania różnych wielkości plamki wymagają dodatkowych aplikatorów lub nieporęcznych i drogich części zamiennych, Venus Velocity™ stosuje wygodne w użyciu końcówki, które z łatwością montuje się na tym samym aplikatorze.  Sam aplikator zaprojektowany został w taki sposób, aby każdy operator, bez względu na to, czy jest prawo czy leworęczny, mógł wygodnie używać go nawet przez wiele godzin bez ryzyka nadwyrężeń lub przemęczenia.


 Uniwersalność dwóch trybów pracy
SLIDE i PULSE

Venus Velocity™ oferuje dwa różne tryby pracy: SLIDE (ciągły ruch aplikatora) oraz PULSE (tryb pulsacyjny). W odróżnieniu od innych systemów laserowych oferujących tylko jeden z tych trybów, Venus Velocity™  pozwala operatorowi na wybór pomiędzy nimi w zależności od potrzeb leczenia.

W trybie PULSE, do tkanki dostarczana jest wiązka o wyższej energii przy niższej częstotliwości, co poprawia efektywność i zmniejsza ilość sesji leczenia.  W trybie SLIDE operator płynnie przesuwa aplikator po leczonym obszarze. Jednocześnie do tkanki dostarczana jest seria impulsów o wysokiej częstotliwości, co pozwala osiągnąć dużą średnią wartość energii. Dzięki temu całe leczenie jest praktycznie bezbolesne dla pacjenta.
Unikalna możliwość wyboru pomiędzy dwoma trybami pracy zapewnia bezkonkurencyjną uniwersalność w zabiegach redukcji owłosienia. Wybrać można także poziom częstotliwości urządzenia w celu zapewnienia komfortu i dostosowania leczenia do oczekiwań pacjenta.

 

 

 

 

Rewolucyjny
System chłodzenia

Nasz innowacyjny system ciągłego chłodzenia monitoruje temperaturę aplikatora 1,000 razy na sekundę, co zapewnia niezrównane bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Dzięki chłodzeniu kontaktowemu, w przebiegu leczenia temperatura utrzymywana jest na stałym poziomie, dzięki czemu pacjent czuje się komfortowo.  Placówka natomiast zyskuje dodatkowo na produktywności wskutek eliminacji przerw poświęcanych na schładzanie.

 

 

Specyfikacja Venus Velocity

 Napięcie wejściowe 100-230 VAC, poniżej 12A, 50-60 Hz, jednofazowe
 Długość fali 800 nm ± 15 nm
 Maksymalna moc szczytowa 2400 W
 Wielkości plamki Duża końcówka: 7.0 cm2 (2.0 cm x 3.5 cm)
Średnia końcówka: 3.51 cm2 (1.3 cm x 2.7 cm)
Mała koncówka: 1.69 cm2 (1.3 cm x 1.3 cm) Duża końcówka: 6-20 J/cm2
 Zakres fluencji Duża końcówka: 6-20 J/cm2
Średnia końcówka: 6-40 J/cm2
Mała końcówka: 6-100 J/cm2
 Częstotliwość pulsu do 10 Hz
 Okres pulsu 5-170 msek
 Wymiary 55 cm x 65 cm x 110 cm / 21.7 in x 25.6 in x 43.3 in (Dł. x Szer. x Wys.)
 Waga 35 kg / 77.2 lb

 


Zdjęcia przed i po zabiegu 
zadaj pytanie

sprawdź w jakich gabinetach możesz wykonać ten zabieg
Facebook
Instagram