ZABIEG PEARL FRACTIONAL


Pearl Fractional YSGG to nowy ablacyjny laser z optymalną długością fali do zabiegów redukcji zmarszczek

Głęboka ablacja laserem frakcyjnym Pearl z kontrolą stref termicznych pozwala na zmaksymalizowanie rezultatów każdego z zabiegów przy jednoczesnym zachowaniu komfortu pacjenta i minimalizacji okresu rekonwalescencji.


CO TO JEST PEARL FRACTIONAL?

Pearl Fractional to nowy ablacyjny laser frakcyjny oparty na technologii YSGG. Unikalna długość fali lasera- 2 790 nm- zastosowana została w celu optymalizacji  rezultatów i bezpieczeństwa podczas każdej sesji zabiegowej, przy równoczesnym skróceniu okresu rekonwalescencji, poprzez zoptymalizowane połączenie technologii ablacji i koagulacji. Laser Pearl Fractional YSGG przeznaczony jest do agresywnej terapii zmarszczek, głębokich zmian skórnych i trudnych okolic oczu i ust. Pearl Fractional to nowe, lepsze oblicze  ablacji  frakcyjnej.

DO CZEGO PRZYCZYNIA SIĘ OPTYMALIZACJA ABLACJI I KOAGULACJI?

Osiągnięcie optymalnych rezultatów zabiegu wymaga zastosowania zarówno głębokiej ablacji jak i koagulacji termicznej. Umiarkowany poziom koagulacji prowadzi do minimalizacji krwawienia - przy zbyt dużych strefach koagulacji termicznej wydłuża się zarówno czas gojenia, jak również wzrasta ryzyko komplikacji. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest urządzenie łączące głęboką ablację z kontrolowaną koagulacją termiczną, które prowadzą do zwiększenia rezultatów i minimalizacji okresu rekonwalescencji. Laser YSGG (2 790nm) dzięki specyficznej absorpcji wody jest jedynym laserem zapewniającym osiągnięcie tych dwóch rezultatów: głębokiej ablacji połączonej z kontrolowaną koagulacją stref zabiegowych.

MECHANIZM DZIAŁANIA
  • Mikrokolumny o średnicy 300 mikronów prowadzą do ablacji tkank głęboko w skórze właściwej.
  • Koagulacja termiczna powoduje hemostazę.
  • Energia dostarczana głęboko do skóry długotrwale stymuluje produkcję kolagenu.
  • Minimalne pokrycie termiczne zmniejsza ryzyko komplikacji.

PARAMETRY TECHNICZNE PEARL FRACTIONAL YSGG
Długość fali 2790 nm (2,79 µm)
Energia 60-320 mJ
Rozmiar plamki zabiegowej 300 mikronów
Rozmiar skanu 10 mm x 14 mm
Szerokość impulsu 600 mikrosekund
Skaner ustawienia gęstości i wzorów


EFEKTY ZABIEGÓW

ZABIEGI ŁĄCZONE LASERAMI Pearl i Pearl Frakcyjny - PEARL FUSION


   
   

zapytaj o szczegóły oferty

sprawdź w jakich gabinetach możesz wykonać ten zabieg

Facebook
Instagram