ZABIEG VISIA

Najskuteczniejszy system analizy skóry twarzy

Zaawansowana technologia zastosowana w systemie Visia dostarcza cennej oceny stanu skóry, którą system wyświetla na monitorze, umożliwia wydruk analizy i śledzi postępy osiągane w trakcie kolejnych zabiegów. 

Visia znacząco zwiększa satysfakcję pacjenta.

Visia określa stan skóry za pomocą wartości liczbowych. Łatwe w obsłudze menu oraz jasne i zrozumiałe raporty umożliwiają zastosowanie odpowiednich narzędzi niezbędnych dla lekarzy i ich personelu, aby mogli skuteczniej niwelować niedoskonałości skórne swoich pacjentów.

Zastrzeżona przez firmę Canfield Technologia RBX (Red/Brown Subsurface Analysis) umożliwia wykrycie i analizę stanu podpowierzchniowych naczynek krwionośnych (kolor czerwony) oraz melaniny (kolor brązowy), w celu precyzyjnego opracowania planu leczenia (niezbędnych zabiegów).

Wykorzystanie systemu Visia umożliwia pacjentowi współuczestniczenie w procesie leczenia, poprzez wizualizację postępów terapii i poprawy kondycji ich skóry. Przyczynia się to do znacznego zwiększenia satysfakcji pacjentów.  

System Analizy Skóry Visia to  nowoczesne urządzenie, niezbędne w gabinetach medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i salonach spa, w których oferowane są zabiegi odmładzające i podtrzymujące dobrą kondycję skóry.

GLÓWNE ATUTY Systemu Analizy Skóry Visia

Liczbowa diagnoza cech skóry. Pomiar wielkości przebarwień, plam posłonecznych, starczych, obszarów zaczerwienionych (ocena stanu naczynek krwionośnych), zmarszczek, struktury skóry, wielkości i stanu porów,  porfiryn i fotouszkodzeń.

Porównanie kondycji skóry.
Porównanie kondycji skóry w zestawieniu z innymi pacjentami w tym samym wieku i o tym samym typie skóry.

Porównywalne zdjęcia. Zapewniona powtarzalność zdjęć – zdjęcia „przed” i „po” w tej samej pozycji – dzięki wbudowanemu naprowadzaniu i ujednoliconemu oświetleniu.

Multi – spektralne obrazowanie. Wykorzystuje standardowe  i spolaryzowane fotografowanie UV w celu  zapisu i umożliwienia pomiarów powierzchniowych oraz podpowierzchniowych skóry.

Technologia RBX.
Badanie podpowierzchniowe cech czerwonych i brązowych. Pozwala na  diagnostykę  m.in. rumienia, trądziku różowatego, popękanych naczyń krwionośnych, przebarwień i trądziku.

Dostosowanie raportów do indywidualnych potrzeb. Zapewnia łatwy do zrozumienia opis wyników badania włącznie z zaleceniami odnośnie do poprawy kondycji i dbania o cerę.

Kompatybilny z oprogramowaniem MIRROR. Współpraca z oprogramowaniem daje jeszcze więcej możliwości związanych z analizą wykonanych zdjęć.

Kompleksowy obraz twarzy. Na ekranie systemu VISIA widoczna jest cała twarz od podbródka do linii włosów, co jest szczególnie przydatne przy analizie struktury skóry i zmarszczek.

Analiza frontalna i boczna.
VISIA pozwala na analizę lewej, prawej oraz przedniej strony twarzy.

Notatnik. Zwiększa jakość zaleceń zabiegowych przy jednoczesnej oszczędności czasu dzięki wcześniejszym sprecyzowanym i zestandaryzowanym planom leczenia.

Symulacja procesu starzenia. Symulacja procesu starzenia pacjenta o 5 do 7 lat. Możliwa jest również wizualizacja odmłodzenia pacjenta o 5 do 7 lat, poprzez usunięcie przebarwień i  zmarszczek.

Zbliżenia. Możliwość zrobienia zbliżenia wszystkich obszarów twarzy, w celu przeprowadzenia precyzyjnej diagnozy. Okno na ekranie pozwala na łatwą nawigacje.

Różnorodne opcje w bazie danych. Możliwość zmiany ustawień w bazie danych według własnych oczekiwań i preferencji.

Eksport zdjęć. Łatwe przesłanie zdjęć do programu PowerPoint, Word i innych.

Przyjazny interface.
VISIA zapewnia łatwy w obsludze, intuicyjny i bardzo atrakcyjny interface, co zapewnia szybki i łatwy dostęp do danych dla każdego z pracowników.

Możliwość pracy w sieci. Możliwość przesyłania danych przez Internet.
   
   
   
   
   

> zadaj pytanie

> sprawdź, w jakich gabinetach możesz wykonać ten zabieg